Yenilik bizim temel işimizdir: Alanımızda öncü olmak bizim hedefimizdir. Dermo Clean Laboratories, her zaman teknolojinin yanında, ürün yelpazemizin çeşitliliği ile gösterildiği gibi devam eden Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir: kozmetik ürünlerden, gıda takviyelerine ve saç bakım ürünlerine kadar.

Doğaya ilişkin bir pencere: 20 yıldan fazla bir süredir Dermo Clean Laboratories doğa ve strateji ile iç içe varolmuştur.

Doğa, Dermo Clean Laboratuvarı’nın ürün formülasyonları ile ortaya çıkarmak için çalıştığı çok büyük zenginliklere yoğunlaşmaktadır. Fonksiyonel bileşen karışımlarımız, nerede olursa olsun en iyi etkenleri bulmak için Dermo Clean Laboratuvarı’nın öncü yaklaşımını göstermektedir. Doğal kozmetik, çevreye saygılı, kaliteli ve kişiye özel ürünler yaratıyoruz.

Uzman ekibimiz, hammadde ve dokularda süregelen rekabet zekasını sağlayarak en son sağlık yeniliklere ayak uydurmaktadır. Dermo-kozmetik formülasyonundaki gerçek uzmanlar olan Ar-Ge ekibimizin üyeleri proaktif bir duruş sergiliyor ve size ihtiyaçlarınıza uygun formüller önerecekler.