Dermo Clean Laboratories https://dermoclean.com Dermo Clean Ürünleri Saç Bakım Cilt Bakım ve Gıda Takviyeleri Fri, 02 Apr 2021 10:43:56 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.7.1 https://dermoclean.com/wp-content/uploads/2020/12/cropped-favicon-32x32.png Dermo Clean Laboratories https://dermoclean.com 32 32 Erken Yaşta Saç Dökülmelerinin Nedenleri https://dermoclean.com/erken-yasta-sac-dokulmelerinin-nedenleri.html Wed, 27 Jan 2021 11:15:01 +0000 https://dermoclean.com/?p=748 Saç hem erkek hem de kadınlar için doğal ve en önemli aksesuardır. Ancak erken yaşlarda özellikle erkeklerde saç kaybı, yoğun saç dökülmeleri görülmektedir. Her saç telinin belli bir yaşam süresi olmaktadır.Günde 50-100 arası saç teli dökülmesi normal kabul edilir. Ancak bundan daha fazla dökülüyorsa, bu durum ciddiye alınmalıdır. Saç dökülmesini önlemenin il adımı doğru tanıdır. […]

The post Erken Yaşta Saç Dökülmelerinin Nedenleri appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Saç hem erkek hem de kadınlar için doğal ve en önemli aksesuardır. Ancak erken yaşlarda özellikle erkeklerde saç kaybı, yoğun saç dökülmeleri görülmektedir. Her saç telinin belli bir yaşam süresi olmaktadır.
Günde 50-100 arası saç teli dökülmesi normal kabul edilir. Ancak bundan daha fazla dökülüyorsa, bu durum ciddiye alınmalıdır. Saç dökülmesini önlemenin il adımı doğru tanıdır. Yoğun bir saç dökülmesi varsa, dermatoloji uzmanına muayene olmalı ve doğru tedaviye başlanmalıdır.
Doktorunuzun tavsiyesi ile doğru ürün ve takviyeleri kullanmalısınız. Yanlış ürün kullanımı sizin için daha büyük sorunlara neden olabilir.

Erken Yaşta Saç Dökülmelerinin Nedenleri ?
Genetik faktörlerden kaynaklanan saç dökülmeleri erken yaşta saç dökülmesinin bilinen en yaygın sebeplerinden biridir. Ebeveynlerinizden biri erken yaşta saç dökülmesi, kellik sorunu yaşamışsa sizin de bu sorunla karşılaşmanız yüksek bir ihtimaldir.
Saç dökülmeleri geçici yada kalıcı olmakla birlikte, uzman tavsiyesi ile uygulanan doğru tedavi saç kaybınızı azaltmada ve durdurmada önemlidir.

Mevsimsel değişiklikler, genetik yapı, hormonal bozukluklar, alerjik reaksiyonlar, kötü beslenme, demir eksikliği, stres, yanlış ürün kullanımı gibi durumlarda saç dökülmesi meydana gelebilir.

The post Erken Yaşta Saç Dökülmelerinin Nedenleri appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
D3 Damla DVIT3 https://dermoclean.com/d3-damla-dvit3.html Tue, 05 Jan 2021 13:38:06 +0000 https://dermoclean.com/?p=722 The post D3 Damla DVIT3 appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
The post D3 Damla DVIT3 appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Vitallday Multivitamin Kids Likit https://dermoclean.com/vitallday-multivitamin-kids-likit.html Tue, 05 Jan 2021 12:05:08 +0000 https://dermoclean.com/?p=716 Multivitamin likit, küçük çocuğunuza tüm yıl boyunca gerekli vitamin ve mineralleri günlük olarak sağlamak için geliştirilmiştir. Lezzetli şurubumuz 6+ aylık bebekler ve küçük çocuklar için idealdir ve reddetmeyecekleri lezzetli bir portakal aromasına sahiptir. Ürün Boyutu: 200 mL Özet Bilgi: Çocukların gelişim ihtiyaç duydukları günlük vitamin ihtiyacını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ürün Faydaları: Görme, cilt, […]

The post Vitallday Multivitamin Kids Likit appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Multivitamin likit, küçük çocuğunuza tüm yıl boyunca gerekli vitamin ve mineralleri günlük olarak sağlamak için geliştirilmiştir. Lezzetli şurubumuz 6+ aylık bebekler ve küçük çocuklar için idealdir ve reddetmeyecekleri lezzetli bir portakal aromasına sahiptir.

Ürün Boyutu:200 mL
Özet Bilgi:Çocukların gelişim ihtiyaç duydukları günlük vitamin ihtiyacını karşılamak için özel olarak tasarlanmıştır.
Ürün Faydaları:Görme, cilt, membranlar ve bağışıklık fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunur.
Karbonhidratları, yağları ve proteinleri metabolize etmeye yardımcı olur
Gece görüşünün geliştirilmesine ve sürdürülmesine katkıda bulunur
Kemik, kıkırdak, diş ve dişeti gelişimine ve bakımına yardımcı olur
Sağlığın korunması için antioksidan fayda, serbest radikallerin hücrelerdeki zararlı etkilerine karşı koruma sağlar
Kullanım Yeri:Günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak için

The post Vitallday Multivitamin Kids Likit appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Dermotubex Jel 45 ml https://dermoclean.com/dermotubex-jel-45-ml.html Tue, 05 Jan 2021 11:38:18 +0000 https://dermoclean.com/?p=713 Yenilikçi ve doğal formülasyonu ameliyat ya da yaralanmalardan sonra oluşabilecek yara izlerini önlemeye ve gidermeye destek olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yaraların iyileşmesini yara izi kalmamasını engellemeye yardımcı olur. Akne izleri, ameliyat izleri ve yanık, kesik diğer yaralanmalardan kaynaklanan yara izleri dahil olmak üzere eski ve yeni birçok yara izinde etkilidir. Ürün Boyutu: 45 mLCildinizde […]

The post Dermotubex Jel 45 ml appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Yenilikçi ve doğal formülasyonu ameliyat ya da yaralanmalardan sonra oluşabilecek yara izlerini önlemeye ve gidermeye destek olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Yaraların iyileşmesini yara izi kalmamasını engellemeye yardımcı olur. Akne izleri, ameliyat izleri ve yanık, kesik diğer yaralanmalardan kaynaklanan yara izleri dahil olmak üzere eski ve yeni birçok yara izinde etkilidir.

Ürün Boyutu: 45 mL
Cildinizde oluşan yaraların iyileşmesine yardımcı olur ve yara izi kalmasını engellemeye yardımcı olur.
Ürün Faydaları: Botanik özler, yara izlerinin görünümünü yumuşatmaya, pürüzsüzleştirmeye ve azaltmaya yardımcı olur.
Cildinizin sağlıklı yapısına dönmesine yardımcı olur
Küçük yanıklar, güneşe aşırı maruz kalma sonucu oluşan yanıklar ve akne sonucu oluşan yaraların iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olur.
Kullanım Yeri: Tüm yara tiplerinde
Uygun Cilt Tipi: Tüm cilt tipleri
Etken Maddeler: Kitosan , Centellas asiatica (Gotu kola) ekstresi , Hypericum perforatum (Sarı kantaron) yağı
Özellikleri: Su bazlı formülasyonu ciltte yağlanma ve leke bırakmaz
Tüm cilt tipleri için uygundur
Cildinizin kendini onarmasını hızlandırmaya yardımcı olur.
Yumuşak dokusu sayesinde cildinizden hemen emilir.

The post Dermotubex Jel 45 ml appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Neocure Tablet https://dermoclean.com/neocure-tablet.html https://dermoclean.com/neocure-tablet.html#respond Tue, 05 Jan 2021 10:53:23 +0000 https://dermoclean.com/?p=710 Vitamin ve mineral açısından zengin olan özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saçınızı besler ve saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur. Saçınızın daha hızlı ve gür çıkmasına katkı sağlarken saç tellerinizi kalınlaştırır.

The post Neocure Tablet appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Vitamin ve mineral açısından zengin olan özel olarak tasarlanmış formülü sayesinde saçınızı besler ve saç dökülmesinin önlenmesine yardımcı olur. Saçınızın daha hızlı ve gür çıkmasına katkı sağlarken saç tellerinizi kalınlaştırır.

The post Neocure Tablet appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
https://dermoclean.com/neocure-tablet.html/feed 0
Deflor 10 Kapsül https://dermoclean.com/deflor-10-kapsul.html https://dermoclean.com/deflor-10-kapsul.html#respond Tue, 05 Jan 2021 10:37:00 +0000 https://dermoclean.com/?p=701 Probiyotikler bağışıklık sisteminin desteklenmesinde ve bağırsak hareketlerinin düzenlenmesinde önemli bir rol almaktadır. Deflor Kapsül simbiyotik olarak formüle edilmiştir. İçerdiği probiyotik florada eksilen yararlı bakterileri yerine koyarken prebiyotik bileşeni mevcut olan yararlı bakterilerin patojenlere kıyasla daha hızlı çoğalmasını sağlar. Simbiyotik formülasyonu sayesinde floradaki probiyotik miktarını artırırken prebiyotikler bakterilerin daha hızlı gelişmelerini sağlamaktır.Ürün Faydaları: Bağırdak florasını güçlendirirFloradaki […]

The post Deflor 10 Kapsül appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Probiyotikler bağışıklık sisteminin desteklenmesinde ve bağırsak hareketlerinin düzenlenmesinde önemli bir rol almaktadır. Deflor Kapsül simbiyotik olarak formüle edilmiştir. İçerdiği probiyotik florada eksilen yararlı bakterileri yerine koyarken prebiyotik bileşeni mevcut olan yararlı bakterilerin patojenlere kıyasla daha hızlı çoğalmasını sağlar.

Simbiyotik formülasyonu sayesinde floradaki probiyotik miktarını artırırken prebiyotikler bakterilerin daha hızlı gelişmelerini sağlamaktır.
Ürün Faydaları: Bağırdak florasını güçlendirir
Floradaki yararlı bakterilerin daha hızlı çoğalmasını sağlar
Patojen bakterilerin bağırsakta yerleşmesini engeller
Bağışıklık sistemini güçlendirir
Bağırsak florasını düzenler.
Kullanım Amacı: Bağışıklık sistemini güçlendirme ve bağırsak hareketlerini düzenlemek için
Uygun Cilt Tipi: Tüm saç tipleri
Etken Maddeler: %3 Procapil, Saw palmetto, Panthenol, Vitamin E, Sodyum PCA, Polyquaternium 10
Özellikler:
Bağırsak florasını güçlendirir
Floradaki yararlı bakterilerin daha hızlı çoğalmasını sağlar
Patojen bakterilerin bağırsakta yerleşmesini engeller.
Bağışıklık sistemini güçlendirir
Bağırsak florasını düzenler

The post Deflor 10 Kapsül appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
https://dermoclean.com/deflor-10-kapsul.html/feed 0
Dermo Clean Madeflor Kids Drop https://dermoclean.com/dermo-clean-madeflor-kids-drop.html https://dermoclean.com/dermo-clean-madeflor-kids-drop.html#respond Tue, 05 Jan 2021 10:15:49 +0000 https://dermoclean.com/?p=698 Dermo Clean Madeflor Drop – Probiyotik Takviye Edici Gıda 20 mlMADEFLOR Drop 20 ml Probiyotik Takviye Edici Gıda Kullanım Alanları : Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenler ve bağışıklılık sistemini destekler.Dozaj ve Yönetim : Doktor tarafından başka şekilde önerilmesi durumunda;Doğrudan dil üzerinde veya bir çay kaşığı üzerine damlatılarak 5 damla kullanabilirsiniz.Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız.Açıldıktan 35 gün içerisinde […]

The post Dermo Clean Madeflor Kids Drop appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Dermo Clean Madeflor Drop – Probiyotik Takviye Edici Gıda 20 mlMADEFLOR Drop 20 ml Probiyotik Takviye Edici Gıda

Kullanım Alanları : Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenler ve bağışıklılık sistemini destekler.
Dozaj ve Yönetim : Doktor tarafından başka şekilde önerilmesi durumunda;
Doğrudan dil üzerinde veya bir çay kaşığı üzerine damlatılarak 5 damla kullanabilirsiniz.Her kullanımdan önce şişeyi çalkalayınız.Açıldıktan 35 gün içerisinde tüketilmelidir.

The post Dermo Clean Madeflor Kids Drop appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
https://dermoclean.com/dermo-clean-madeflor-kids-drop.html/feed 0
Dermo Clean Osmo Plus Cream 50 ml https://dermoclean.com/dermo-clean-osmo-plus-cream-50-ml.html https://dermoclean.com/dermo-clean-osmo-plus-cream-50-ml.html#respond Mon, 28 Dec 2020 13:09:57 +0000 https://dermoclean.com/?p=635 AC.NETAc.net oleanolik asit ve nordihidroguaiaretik asit (NDGA) bileşiminden oluşmaktadır.• Oleanolik asit, hipersebore ile savaşmak için 5-α redüktazı inhibe eder.• NDGA, hiperkeratozu ve iltihabı inhibe eden bir hücre büyüme düzenleyicidir.• Bakteri üremesini azaltarak akne ile savaşır PanthenolAntienfl amatuar özelliği ile cildi korur. Cildin nemini, elastikiyetini ve pürüzsüz görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur. Hydranov PAİskandinav sularında bulunan Kırmızı […]

The post Dermo Clean Osmo Plus Cream 50 ml appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
AC.NET
Ac.net oleanolik asit ve nordihidroguaiaretik asit (NDGA) bileşiminden oluşmaktadır.
• Oleanolik asit, hipersebore ile savaşmak için 5-α redüktazı inhibe eder.
• NDGA, hiperkeratozu ve iltihabı inhibe eden bir hücre büyüme düzenleyicidir.
• Bakteri üremesini azaltarak akne ile savaşır
Panthenol
Antienfl amatuar özelliği ile cildi korur. Cildin nemini, elastikiyetini ve pürüzsüz görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.
Hydranov PA
İskandinav sularında bulunan Kırmızı Alglerden (kırmızı yosun) elde edilir. Hyaluronik asitten 3 kat fazla nem tutma kapasitesi ile cildin yüzeyini nemlendirir ve yeniden yapılandırır. İçeriğinde ki “Oleanolik Asit” Sebum üretimini kontrol altına alarak ciltte fazla yağlanmayı azaltır. “Nordihidroguaretik asit” Hiperkeratoz ve enfl amasyonu önlemeye yardımcı olarak akne ve sivilce oluşumunu engeller

Dermo Clean Osmo Plus krem cildinizi besleyerek, cildinize parlaklık ve ışıltılı bir görünüm kazandırır. Yoğun nemlendirici özelliği ile gün boyu cildinizin nefes almasını ve çevresel olumsuz etkenlerden korunmasını sağlar.

The post Dermo Clean Osmo Plus Cream 50 ml appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
https://dermoclean.com/dermo-clean-osmo-plus-cream-50-ml.html/feed 0
Vitallday Dc 2 Type 2 Collagene https://dermoclean.com/vitallday-dc-2-type-2-collagene.html https://dermoclean.com/vitallday-dc-2-type-2-collagene.html#respond Fri, 25 Dec 2020 11:20:16 +0000 https://dermoclean.com/?p=632 Vitallday Dc 2 Type 2 CollageneGıda takviyesi olarak günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir. Ürünler Beslenme destek/kozmetik ürünleri olup, ilaç değildir. Ürünler ile İlgili Bilgiler Sadece Bilgilendirme Amaçlı Olup, Kullanımına Yönelik Hiçbir Taahhüt ve Tavsiye Yerine Geçmez.

The post Vitallday Dc 2 Type 2 Collagene appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Vitallday Dc 2 Type 2 Collagene
Gıda takviyesi olarak günde 1 kapsül kullanılması tavsiye edilir.

Ürünler Beslenme destek/kozmetik ürünleri olup, ilaç değildir.

Ürünler ile İlgili Bilgiler Sadece Bilgilendirme Amaçlı Olup, Kullanımına Yönelik Hiçbir Taahhüt ve Tavsiye Yerine Geçmez.

The post Vitallday Dc 2 Type 2 Collagene appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
https://dermoclean.com/vitallday-dc-2-type-2-collagene.html/feed 0
Saç Dökülmesine Karşı Ürünler https://dermoclean.com/sac-dokulmesine-karsi-urunler.html Fri, 25 Dec 2020 07:31:57 +0000 https://dermoclean.com/?p=628 Genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak günümüzde özellikle erkeklerde en sık yaşanan sorunlardan biri saç dökülmesidir. Uzmanlara göre her ne kadar günde 50-100 saç telinin dökülmesi normal olarak kabul edilse de bu oranlar aşıldığında mutlaka doktorunuza başvurunuz. Bu nedenle doktor kontrolünde ve yönlendirmeleri ile saçınıza uygun tedavi yada ürünlerin uygulanması saç kaybınızı durdurabilir. Saçınıza ve […]

The post Saç Dökülmesine Karşı Ürünler appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>
Genetik ve çevresel faktörlere bağlı olarak günümüzde özellikle erkeklerde en sık yaşanan sorunlardan biri saç dökülmesidir. Uzmanlara göre her ne kadar günde 50-100 saç telinin dökülmesi normal olarak kabul edilse de bu oranlar aşıldığında mutlaka doktorunuza başvurunuz. Bu nedenle doktor kontrolünde ve yönlendirmeleri ile saçınıza uygun tedavi yada ürünlerin uygulanması saç kaybınızı durdurabilir. Saçınıza ve saç köklerinize uygun ürünlerin kullanımı sonrasın da saçlarınızda gözle görülür bir fark elde edilebilir.

Saç Dökülmesini Arttıran Etkenler

Boya, röfle, perma, düzleştirme, maşa gibi birçok saç bakım ve saç şekillendirme yöntemleri saça zarar verir, yıpratır ve saç tellerinin zayıflamasına sebep olur. Bu ve bunun gibi yöntemler saç dökülmesi ve saç kırılmasını tetikleyen en önemli etenlerden biridir. Özellikle sıklıkla yapılan boya işlemleri saçı sertleştirerek taranmasını zorlaştırır, kopma ve kırılmalara neden olur. Aynı şekilde yüksek ısılarda uygulanan maşa ve düzleştiriciler de saç uçlarının kırılmasına, mat ve soluk bir görünüme dönmesine sebep olabilir.

saç dökülmesi nedenleri

Saç Dökülmesine Karşı Etili Ürünler

Saç kırılmalarında özellikle de saç dökülmelerinde kalitesiz ürünlerin tercih edilmemesi gerekmektedir. Doktorunuzun veya bir uzmanın önereceği kaliteli ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Saçınıza uygun kaliteli ürünler düzenli kullanımda saçlarınızın dökülmesini yavaşlatıp zamanla durduracaktır.

Günümüzde saç dökülmelerine karşı etkili pek çok alternatif şampuan, serum ve saç kremi gibi ürünler üretilmektedir. Set halinde olan bakım ürünleri şampuan, krem ve serum, sprey şeklinde de satışa sunulur. Daha düzenli ve hızlı sonuç almak için bu saç dökülme karşıtı setler tercih edilebilir. Saç tipinize hızlı etki edecek ürünler arasından sizde uygun olanı seçebilirsiniz. Saç dökülmelerine karşı kullanılan şampuan, serum yada spreyler saç dökülmenizi engellemekle kalmayacak, aynı zamanda saça doğal dengesini de sağlayarak saçlarınızın daha canlı ve dolgun görünmesini sağlayacaktır.

Saç dökülmesine karşı spreyler ve serumlar direk saç köklerine direk nüfuz ettikleri için saç dökülmelerine karşı oldukça etkilidir. Uygulama esnasında saç köklerinize masaj yapmanız emilimini hızlandıracaktır. Aynı zamanda ölmemiş saç faliküllerini de güçlendirerek saç tellerini kalınlaştırır.

The post Saç Dökülmesine Karşı Ürünler appeared first on Dermo Clean Laboratories.

]]>